| DaryDaryana a întrebat:

Buna TPU happy! Am auzit de la un prieten ca daca ti-ai luat telefon la abonament la Vodafone poti sa-l schimbi dupa un anumit timp cu alt telefon pe acelasi abonament. Este adevarat? M-ar interesa sa fac asta. Multumesc

3 răspunsuri:
| codrutfjgh a răspuns:

Da, poti in fiecare an prin prelungirea contractului pe 1/2 ani. In functie de perioada pe care alegi sa prelungesti si de valoarea abonamentului primesti o reducere la achizitionarea unui telefon nou.

| DaryDaryana explică (pentru codrutfjgh):

Aha happy multumesc foarte mult.

| codrutfjgh a răspuns (pentru DaryDaryana):

Daca te-a ajutat raspunsul meu as aprecia o funda happy