| lu2211 a întrebat:

Stie cineva cum se poate reinstala aplicatia messenger pe tel Sony Ericsson J10I2 ELM si care varianta de mess e buna pentru acest telefon?
Mentionez ca am avut-o dar am sters-o intentionat. sad Intram pe google/ yahoo mess online si ma logam de acolo. Acum, nu ma mai pot loga, imi da eroare si imi spune "conexiune securizata" sad

1 răspuns:
| Ionut_Laurentiu_1995 a răspuns:

Daca vrei din nou aplicatia ai mai multe metode:
1)poti reseta telefonul
2)il poti resofta
3)daca nici una din acele variante nu functioneaza poti incerca sa schimbi aplicati cu o alta din magazin play;
insa cu logatul pe net nu te pot ajuta nu prea inteleg la ce te referi.