| BogdanASCRD97 a întrebat:

Am avut o tableta cu Android 2.1. Cand am vrut sa fac update la 2.2 a esuat, dar memoria interna a fost formatata. Daca incerc sa instalez orice fel de OS nu merge(folosesc RK2818). Va rog cei care se pricep, un sfat!

3 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Depinde ce ai folosit.un room(soft care a fost putin modificat fata de cel stabil) sau un update oficial? de obicei producatorii se feresc sa foloseasca update deoarece exista riscul ca conexiunea sa cada exact de la ei

| BogdanASCRD97 explică:

Am folosit update oficial, luat de pe site.

| BogdanASCRD97 explică:

Da,am folosit update oficial luat de pe siteul oficial al tabletei.