| alexandruliviu a întrebat:

Samsung corby s3650 sau Nokia 302 cu tastatura qwerty? ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| alexandra12031997 a răspuns:

Daca as fi in locul tau cu siguranta as alege Nokia 302 pentru ca un telefon cu tastatura qwerty este mult mai rezistent decat unul cu touch screen asta daca nu vrei sa il cumperi mai mult de "fite" pentru al folosi mai putin de 1 an. Dintr-o intamplare neplacuta cu un Lg GD 510 am ajuns la aceasta concluzie happy! Sper ca raspunsul meu iti va fi de ajutor in alegerea corecta!

7 răspunsuri:
| dididiana a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti cumperi un Samsung corby s3650 deoarece e foarte bun, performant si am si eu unul de 2 ani si ceva si l-am scapat de vreo 3 ori in apa si l-am mai scapat si de la etajul 2 si s-a crapat putin carcasa....mult succes sa te decizi ce telefon iti cumperi :*

| dragos9234 a răspuns:

Nokia categoric.
Nu, nu sunt fan Nokia.happy

| Anduu a răspuns:

Eu zic sa alegi Nokia 302....trebuie sa te documentezi bine, asta e parerea mea... Fundita? big grin

| Ancutza_Anca_1989 a răspuns:

Eu as alege Nokia 302

| listvanb a răspuns:

Buna am eu Samsung corby s3650 aproape nou il vand la 200RON, pentru mai multe detalii baga id'ul meu : floryn_alexz

| listvanb a răspuns:

Eu ti'as recomanda corby, am eu unu aproape nou il dau foar ieftin pentru mai multe detalii baga id'ul meu floryn_alexz

| Ghiozdan a răspuns:

Samsung corbi s3650