| Zambaretu1 a întrebat:

Am bagat cablu de date din telefon in PC, si nu-mi arata nimic, nici in bara, nici pe deskop, cardul sau memoria telefonuluo.
Cum fac sa-mi arate memoria telefonului/cardului?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca cablul e bun fa un reset general la telefon. Incearca la "setarile din fabrica", daca nu, "hard reset".
La "hard reset vei pierde tot ce ai instalat si ce este in meoria telefonului.

| gelu1970 a răspuns:

Mergi in my pc si acolo ar trebui sa apara dispozitivul mobil. dublu click si in unul din foldere trebuie sa gasesti ceea ce cauti

| mirceadenis a răspuns:

Ai stins telefonul?
daca nu e posibil sa ti se arda