| Georgestaff08 a întrebat:

daca imi pun jocuri pe telefon prin cablu de date unde mi se salveaza in memoria telefonului sau pe card

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Cand iti iei jocuri in telefon dai pe card

| Georgestaff08 explică:

Vreau sa stiti ca am telefon cu android mai exact un Alview A4

| Georgestaff08 explică:

O sa incerc si daca merge o sa va dau la unu funda si la unu vot
Sami spuneti care ce vrea

| cosmyn22 a răspuns:

Pai nu stiu daca merge sa pui jocuri de pe PC pe telefon prin cablu de date da ele se salveaza in card da nu merg am pus si eu prin USB si nu mi-o mers da poate la tine merge happy uitate prin card acolo se salveaza happy

fundita? happy