| antohianda a întrebat:

Am blocat pe cineva de pe Facebook. Ce pot sa fac ca sa-l deblochez sa pot vorbi sau sa pun comentarii la pozele acelei persoane?Pentru ca mi-am dat seama ca am gresit.

13 răspunsuri:
| xXkenzorXx a răspuns:

Ba copile!
Daca il blochezi, nu mai ai cum sa il deblochezi, decat administratorii si tu nu mai ai ce face!
No chance!
Sper ca ai inteles si funda!

| antohianda explică (pentru xXkenzorXx):

Da poate nu vreau sa-ti dau funda, ok?

| xXkenzorXx a răspuns (pentru antohianda):

Da nu te-am obligat sa imi dai o funda!
Eu doar am zis, daca acum tu esti... atunci nu e nimic daca nu imi dai funda!
Ce useri sunt pe TPU...

| Twista a răspuns (pentru xXkenzorXx):

Băi CRETINULE (subliniat). Merge să deblochezi un user care l-ai blocat. Nu vorbii fără stiinţă de cauză, CRETINULE. Ce useri sunt pe TPU...

| CoCoMona a răspuns:

Intri in setari si il deblochezi!

| antohianda explică (pentru CoCoMona):

Ce setari? la setari de confidentialitate sau setarile contului?

| CoCoMona a răspuns (pentru antohianda):

Nu-mi amintesc exact in care dintre ele, dar se poate, incearca in ambele meniuri si vezi unde il gasesti pe cel pe care l-ai blocat. Am sa ma uit si eu acum.

| CoCoMona a răspuns (pentru antohianda):

Deci, mergi in "Privacy Settings" si vezi ca ultimul meniu este cel care se refera la "Blocked People and Apps". Spor!

| CoCoMona a răspuns (pentru antohianda):

Acolo vei gasi diverse liste (cu persoane blocate, invitatii, jocuri etc.), dar asa cum le-ai blocat le si poti debloca (trebuie doar sa dai click pe "unblock").

| Paparuz_Adriana_1999 a răspuns (pentru CoCoMona):

Nu stiu cum

| Dumitru_Bogdan_1987 a răspuns:

Nu mai merge.

| Twista a răspuns:

Pai e simplu :
-intri pe facebook dai la setari de confidentiale si dupa dai cilk in dreapta jos langa Persoane şi aplicaţii blocate sau in engleza
Manage the people and apps you've blocked scrie Manage Bolcking dai clik acolo si de acolo cred ca te descurci singur/a! funda?

| Ency_Emy_1970 a răspuns:

Am blocat pe vineva.ce fac?