| PulbereDeStea a întrebat:

Am blog pe blogger. Vreau sa imi fac mai multe pagini care sa contina articole sau sa pun articolele pe categorii. Daca am deja articole publicate, pot sa le mut pe alta pagina? Cum ii mai simplu pe blogger, sa fac pagini sau categorii? As vrea si pasii/tutorial, in romana daca se poate.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Faci categorii si in categorii adaugi paginile pe care le doresti in functie de specific. Si sper ca nu scrii si acolo ca si aici cu "ii" in loc de "este"! sad

| PulbereDeStea explică:

Cum adaug pagini la categorii? Unde crezi ca trebuia sa pun "!"?