| 7MyLuckyNumber a întrebat:

Am camera web cum sa-mi fac poza?cryingsau sa filmez?

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Pe unele camere web are un buton apesi pe el oricand vrei tot daca camera nu mere si ai facut poza.De filmat nu poti iti trebuie un program.Sau intri in my computer zi acolo ai camera ori apesi capture pe ecran ori apesi pe butonul webului. FUNDA! star

2 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Ori ar trebui sa ai un buton la camera pe care faci poze ori cand deschizi programu cu camera are un buton unde scrie capture

| Charger a răspuns:

Trebuie sa ai cand dai recoring de pe program take photo sau ceva de genu daca nu ai
Ai buton Printscreen sper pe tastatura Ok
Deci ai buton acum Ctrl+C
SI apoi Ctrl+V in Paint SI o sa iti apara imaginea In paint o decupezi ca sa vezi doar Poza si e gata

Funditahee hee cred ca e cea mai buna explicatie