| adua a întrebat:

Am castigat acum 2 ani la un concurs Windows Vista cu licenta. Merge tot mai greu, am instalat tot felul de programele pe care nu le folosesc si cred ca am si niste virusi. Ma gandesc sa reinstalez Windows-ul, dar nu stiu daca pot sa folosesc acelasi DVD, acelasi product key. Voi ce stiti? Mentionez ca l-am folosit doar o singura data, atunci cand l-am castigat, nu l-am dat pe la prieteni.

Răspuns Câştigător
| keytao a răspuns:

Desigur, este valabil. eu folosesc key pentru windows gasite pe net si sint valabile. pentru windows vista este recomandat sa ai 4G ram memorie

1 răspuns:
| eul a răspuns:

De obicei poti