| Madalin_Ticu_1996 a întrebat:

Am cautat pe toate site-urile serioase Samsung i9105 Galaxy S II Plus, 8GB, Blue Gray si nu gasesc niciunde in stoc doar pe alb unele. stiti cumva un site care are?

5 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EXRDNBBBM/

da repede comanda cat este in stoc la aia de la Samsung... ca statusul e LA COMANDA adica nu are magazinul telefonul dar il au ce de la Samsung. Grabestete

| MariaIoana15 a răspuns:

Il gasesti pe www.emag.ro si cauti. Sigur la eMAG e in stoc!

| MariaIoana15 a răspuns:

Buna. As dori sa te intreb tu unde ai gasit telefon Samsung galaxy s2 plus pe alb in stoc? Mi-ai putea spune si mie? Eu nu am gasit pe nicaieri. Mersi mult!