| TheCreionel a întrebat:

Hello guys!
Am laptop LENOVO, e cam de 7-8 luni.Problema e ca inainte imi merge touchpad-ul la click, adica nu mai trebuia sa apas pe butoanele de mai jos, de sub touchpad, iar acum nu mai imi merge, atunci cand il ating sa dau click.
P.S: touchpad-ul in sine merge, doar click nu pot sa dau, atingandu-l.

HELP.

2 răspunsuri:
| sleeky1532 a răspuns:

Probabil windows updates ti-a gasit un driver "mai bun" pentru touchpad si l-a inlocuit pe cel corect. Cauta-ti driverul si reinstaleaza-l. Daca nu merge probabil este o problema hardware.

| TheCreionel explică (pentru sleeky1532):

Aaaa, nu e nimic de la driver.