| Petrovic a întrebat:

Am creat o pagina noua in blogul blogger (blogspot.ro). Vreau ca aceasta pagina sa mascheze logarea la Google. Adica:
Am denumit-o LogIn si vreau sa imi arate doua randuri on care sa pot introduce mail si parola fara sa ma redirectioneze catre pagina de la google de logare.
Este posibil? Cum? Ce coduri trebuie sa introduc?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fa-ti un blog propriu, administrabil total de tine, la nivel de name-server, cu acces PHP si MySQL.
Vei putea sa faci interfata si background-ul sa se vada si sa faca ce doresti tu.

| Petrovic explică (pentru Bula):

Ok. Dar unde pot gasi acest inceput. De unde il creez?

| Bula a răspuns (pentru Petrovic):

Trebuie sa inveti mult: cum se face un site de la A-Z.
Maibine apeleaza la un cunoscator, fiindca e complicat, trebuie sa inveti si sa exersezi multi ani...

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu ai cum sa opresti redirectionarea de la Google, cand folosesti un cont google te avertizeaza prin a-ti arata contul tau(daca esti logat deja), iar mai nou am vazut ca si Google Chrome te avertizeaza cu un "Welcome X" cand dai LogIn undeva.