| Oproo a întrebat:

Am crut sa-mi instalez alt soft pe mp4... si acum cand il aprind se face ecranu alb si apare clepsidra ca sa astept si dupa aia se stinge si dupa aia se aprinde iar alb si apare clepsidra... si tot asa! ce sa-i fac? straight face FUNA!

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Pai se pare ca ai "vrut" si ai inceput operatiunea, nu? Acum cauti pe net dupa cum se numeste mp4 ceva in genul "update firmware mp4 xxx" si daca ai noroc si un tutorial ca sa vezi cum se face!
PS.Trebuia sa intrebi inainte si daca nu gasesti, trebuie sa il desfaci si cauti dupa procesorul din el!

| rossi46 a răspuns:

Pai cred eu ca sunt cam 2 cauze pentru care nu ar functiona. Prima si cea mai probabila ar fi softul nou instalat. Daca nu este compatibil cu aparatul sau daca nu e instalat corect, nu are cum sa porneasca. A doua cauza ar fi hardul care se poate sa se fi stricat. De obicei asa se intampla cand apare clepsidra aia care incarca, apoi se stinge si tot asa. MP4 incearca sa acceseze hardul dar acesta nu raspunde.