| Adrian_Maddalin_1997 a întrebat:

Salut,am un iphone 3gs si mi-a aratat sa dau udapte la soft pentru ios6 ceva de genu, am dat si acum nu se mai aprinde.
Arata semnul de la Apple si 10 secunde sta aprins si arata semnu ala si dupa se stinge ecranu 2 sec si apare iarasi,face tot la fel intruna,ce e de facut, ajutati-ma daca stiti,

1 răspuns:
| smil3y2002 a răspuns:

Trebuie sa il resetezi. ultimul este IOS 7 ceea ce este prea mult pentru un 3gs.
Asa ca tii apasat pe butonul de sus si in acelasi timp apesi si pe Home timp de 6-10 secunde. Ar trebui sa se reseteze si sa fie asa cum era inainte.
Te sfatuiesc sa nu-i mai faci update-uri pentru ca IOS 5 este maximul pentru 3gs.
Bafta