| Mp28evil28 a întrebat:

Am cum parat 1 produs din magazinul Media galaxy, si vreau sa stiu daca se mai poate returna daca nu l-am luat de pe site?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este necesar si acordul lor la returnare, mai ales daca n-ai un motiv obiectiv, de ex. ca este defect.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi dacă nu l-ai luat, ce să returnezi?
Dacă totuși l-ai luat - indiferent de unde, îl poți returna, cu respectarea unor termeni și condiții:
http://mediagalaxy.ro/regulament-campanie-retur-in-31-zile

| BeSmart17 a răspuns:

Pai dac telefonul are un defect ei il vor repara dar nu prea cred ca il vor schimba dar e mai bine sa incerci

| Mp28evil28 explică:

Am fost si l-am returnat.