| gigiro a întrebat:

Am cumparat de la firma Quelle, o masina de cusut tip Privileg. Prospectul este insa in limba germana si am mari probleme cu traducerea tehnica. Aveti cumva un link care ma pote ajuta? Va multumesc.

8 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Poti folosi Google Traducere.Nu traduce asa bine, pe asteptarea ta, dar cat de cat, merge.

| alessia5158 a răspuns:

DEscarca de aici GRATUIT manualul de utilizare al masinii de cusut http://ro.diplodocs.com/......20CUSUT-_1

| Gamesoflegend a răspuns:

Pai cred ca nu este o traducere chiar asa de buna, dar poti folosi Google Translate. Incearca sa copiezi dupa acel prospect cuvant cu cuvant. Incearca sa legi cuvintele. http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#de|ro|. Sper ca te-am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat
| gigiro explică:

Am google traducere, dar ce sa traduc? Allessia.aceasta pagina "nu e de gasit"-nu mai e actuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Poate te pot ajuta eu. Despre ce masina de cusut este vorba? Exista mai multe tipuri de masini de cusut Privileg.

| Unbearable a răspuns:

Buna.
Cauta pa google: google traducere.Acolo poti traduce in multe limbi.
Sper ca te-am ajutat! kiss