| Adellin a întrebat:

Am cumparat dupa internet un laptop Sony vaio vgn-fz21e si vreau sa stiu cu ce windows e compativil
la inceput cand l-am primit totul era ok, in afara de faptul ca dadea niste erori, am bagat windowsu din nou dar win 7 ultimate pentru 32 biti si nu vede plava video straight face dar inainte sa bag windodws asta mergea
mergea doar pe anumite win?
h
cpu 2.0 Intel core 2 doua processor t7250 ]-
2 gb rami ddr2, da pot sa ii mai bag ]-
hdd 160 gb ]-
graphic nVIDIA geforce 8400m gt cpu ]-
OS Windows Vista Home Premium ]-
aceastea erau scrisa pe el... actipild dela laughing si inca alta chesti dar nu importante
mg doar pe win vista?

Răspuns Câştigător
| Blade82 a răspuns:

Descarci Slimdrivers si iti va gasi si downloda driverele compatibile pentru tot ce ai lipsa.