| Adellin a întrebat:

Am cumparat dupa internet un laptop Sony vaio vgn-fz21e si vreau sa stiu cu ce windows e compativil

la inceput cand l-am primit totul era ok, in afara de faptul ca dadea niste erori, am bagat windowsu din nou dar win 7 ultimate pentru 32 biti si nu vede plava video straight face dar inainte sa bag windodws asta mergea

mergea doar pe anumite win?

h

cpu 2.0 Intel core 2 doua processor t7250 ]-

2 gb rami ddr2, da pot sa ii mai bag ]-

hdd 160 gb ]-

graphic nVIDIA geforce 8400m gt cpu ]-

OS Windows Vista Home Premium ]-

aceastea erau scrisa pe el... actipild dela laughing si inca alta chesti dar nu importante

mg doar pe win vista?

7 răspunsuri:
| AnghelB a răspuns:

Merge orice sistem de operare de la Microsoft vrei tu. Important este sa-i pui si driverele corespunzatoare sistemului de operare ales.

| Adellin explică (pentru AnghelB):

Esti tu prost ca daca citeai ai fi inteles ca pe win asta nu imi vede placa video

| AnghelB a răspuns (pentru Adellin):

Laba trista, invata sa scrii in primul rind, apoi lasa computerele pentru cineva care stie sa le foloseasca. Du-te in pana mea la un service de calculatoare ca esti prea prost sa-l folosesti.

| Angel0 a răspuns (pentru Adellin):

O vede, stai linistit.Ai auzit de drivere?

| Adellin explică (pentru Angel0):

Cand insalez driveru imi spune ca nu gaseste componenta...

| AnghelB a răspuns:

Bai actipild, daca nu te pricepi stai in banca ta, iar proasta e mama ta ca putea sa se joace cu dildo-ul acum vreo 17 ani si scapa lumea de un cretin.

| Adellin explică (pentru AnghelB):

Vevi cum vb jegule, si ia-ti tu laptop ca asta si dupa comenteaza, am bagat win vista si mg bine dar tu ca nu ai ce face trebuaia sa comentezi ca ratatuca sa te bagi in seama, asa ca taci pana nu te reclamez