| Johnel4You a întrebat:

Buna Ziua Prieteni,

Am o problema ciudata cu placa video de la laptopul meu.

Am un laptop Sony Vaio
, CPU : Intel Pentium Dual Core Processor T2390
1, 86 Ghz

memorie ram : 2 gb DDR2 SDRAm

Graphics : Nvidia GeForce 8400m GT GPU

OS : Windows vista editie familiala premium, dar l-am schimbat cu windows 7,

Deci nu pot juca nici un joc video, nici fifa 07 sau altele de genu.

Am intrat pe siteul oficial nVIDIA sa descarc driveri dar degeaba cica driveri nu sunt compatibili cu hardware-ul. Nu pot intelege de ce nu merge placa video, Si inca ceva, dupa ce deschid laptopul dupa 5 min ii foarte fierbinte ii normal? ASTEPT AJUTOR DEOARECE EU zic CAII UN LAPTOP BUN, DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Incearca si descarca, poate te va ajuta
http://www.driveridentifier.com/uninstall.php?v=4.1