| TrustStyle a întrebat:

Am cumparat jocul gta 4 (original dupa buygames)imi merge perfect cu toate ca am un PC monstru cu grafica de 2700x2100
dar ca sa arate mai frumos as vrea sa adaug un MOD cum ar fi cel de Grafica reala
doar ca dupa ce adaug acest mod(inlocuiesc fisierele), nu mi se mai aprinde jocul(trebuie reinstalat...)+ca nu pot adauga savegames
pot juca si fara, dar sunt curios, CE ARE?

9 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Nu te cred ca ai tu o rezolutie mult peste capacitatea multor placi video actuale. Daca joci pe 2 monitoare la 2560x1600, care este cea mai mare rezolutie posibila cu 2 ecrane si singura care se aproprie de rezolutia ta imaginara, atunci joaca pur si simplu pe un singur ecran.

| TrustStyle explică (pentru CapitanuSemafor):

Crezi ce vrei, dar atat am rezolutia, am investit asa de mult in acest pc.

| DarkTheory a răspuns:

Sincer sa fiu nu stiu laughing)

| bulzz a răspuns:

Intra si tu pe google frumos si scrie forumul gta Romania, acolo se pun astfel de intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri PC/online.

| c0ton a răspuns:

Am si eu o intrebare legata de gta 4 merge pe 1920 x 1080 jocul original nu downloadat si daca a mers cel downloadat bine a merge la fel si jocul? Va rog sa-mi ziceti ca as vrea sa-l cumpar si sa stiu daca merge.

| c0ton a răspuns:

Am si eu o intrebare legata de gta 4 merge pe 1920 x 1080 jocul original nu downloadat si daca a mers cel downloadat bine a merge la fel si jocul? Va rog sa-mi ziceti ca as vrea s-al cumpar si sa stiu daca merge.

| TrustStyle explică (pentru c0ton):

Normal ca merge, in primul rand nu conteaza rezolutia, ci pc-ullaughing