| nicmic a întrebat:

Am cumparat niste casti marvo HG9005. Cand am ajuns acasa si le-am conectat la pc, nu au functionat. Am restartat PC-ul si atunci Windows a detectat usb-ul dar nu l-a recunoscut. Uneori mi se mai deschide cand le am bagate un driver installer dar cand, incepe mouseul nu mai functioneaza si cursorul ramane blocat. Ce sa ma fac va rog help.

2 răspunsuri:
| AndreiGigg a răspuns:

Incearca sa te duci pe siteul lor si sa descarci drivere pentru casti sau cauta drivere direct pentru casti

| nicmic explică (pentru AndreiGigg):

Am incercat deja dar aparent nu au asa ceva?