| Converse_Stefan_1992 a întrebat:

Am cumparat un cooler gembird vd-rd... Vreau sa stiu saca se pune direct pe placa sau mai are nevoie de ceva si vreau sa stiu daca se potriveste pe ati radeon hd 4850

Răspuns Câştigător
| Veromon a răspuns:

Este un cooler cu tot cu radiator ce ai cumparat tu si nu mai ai nevoie de nimic. Radiatorul are 2 bride, din plastic, care se fixeaza pe placa ta video, verifica doar daca pica la gauri unde trebuie, desi ar trebui sa mearga la amd4850.