| DenisIonut01 a întrebat:

Am cumparat un hard extern de 2TB si as vrea sa il folosesc pentru stocare date ex:jocuri instalate pc etc dar as vrea sa pun si jocuri pentru ps2 (slim), dar nu imi vede hardu ps2. Sunt 2 variante,ori e prea mare ori trebuie formatat fat32, de unde am constatat ca trebuie fat32 este ca am pus jocul pe stick 4gb care e format fat32 si vede jocul, dar la formatare hard am doar ExFat si nu stiu daca e bine sa il fac Exfat si daca pot sa revin la ntfs.

1 răspuns:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Faci partitii diferite pe hard si le formatezi pe fiecare in parte, una pe NTFS /fat32 si alta pe ExFat