| Xtr_Boogie_1997 a întrebat:

Am cumparat un laptop Acer de la real in decembrie.Acum mi se incalzeste si mi se stinge (sunt foarte sigur ca mi s-a dus pasta termoconductoare) si vreau sa-l duc la garantie. Cat o sa mi-l tina acolo? Poate sa vina cu alte probleme daca il duc pentru asta?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

O saptamana 2 maxim.
Eu l-am desfacut pe al meu si mi-am luat pasta. e cam scumpa da acum merge ok. la 10 g e cam 45-50 lei

| NeaPopa a răspuns:

S-ar putea sa fie si altceva, ca de exemplu ramii care tot in garantie se rezolva sau alte chestii, sa speram ca nu a suferit socuri pentru care poti fi penalizat!