| Marcela77 a întrebat:

Am cumparat un mp4 player 3.5" e-boda magic cube. Acesta avea pe el stocate fisiere jpg, avi, mp3 si txt, care functionau corect. La conectarea cubului cu calculatorul, imi aparea device-ul F, din care am vrut sa fac o mutare a fisierelor mai sus amintite pe PC-ul meu, pentru a putea copia alte fisiere personale. Mentionez ca device-ul are o memorie interna de 29 mb, dar suporta un card de 8 gb, pe care nu-l am inca. In momentul in care am dat ctrl+x fisierelor de pe cub, mi-a dat o eroare ca nu le poate muta pe toate si partial au fost copiate intr-un folder de pe pc. Ulterior acestei actiuni, de fiecare data cand conectez cubul la calculator, imi apar 2 device-uri si f si g, iar cand vreau sa accesez f mi se deconecteaza automat ambele device-uri de la PC. Device-ul G a parut dupa mutarea facuta, iar cand il accesez imi spune sa introduc device-ul. Acum pot face copieri numai prin click dreapta/copy to f, dar nu mai pot sterge nimic pentru ca nu am timp. Ce mai pot face acum? Exista vreo solutie pentru a-l face din nou sa functioneze corect? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat