| Awesome86 a întrebat:

Am cumparat un router Huawei B660 Vodafone si vreau sa scot cartela sa o folosesc pe telefon (am mai facut asta cand aveam modem) si cand o introduc si aprind telefonul imi cere pin si am incercat multe variate (1234, 0000, 5555, introduceam de 2 ori si apoi reporneam routeru si aveam iar 3 incercari) va rog cum sa aflu pin?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci toate variantele posibile(nu suna prea inteligent) sau te duci la un magazin Vodafone si intrebi daca cartea poate sa fie utilizata si pe telefonul mobil si eventual ii intrebi pe ei de PIN...