| Anonnimus a întrebat:

Am dat pe facebook pe pagina mea la aprecieri ...am dat din greseala ascunde si acum nu o mai pot vedea si modifica iar cand dau pe ea imi apara doar ascunde.....cum sa fac sa apara la loc? funda!

2 răspunsuri:
| alina_8632 a răspuns:

Buna! nu stiu cum zici u ca ai facut sau cum ai reusit dar la mine apare editeaza sectiunile si acolo iti alegi ce sa iti apara si ce nu, dai la DESPRE si dupa nume, loc de muca, trala la si bla bla bla. ai si aprecieri unde dai cum am spus cred ca merge bafta:*

| Bocioroaga_Mariana_1959 a răspuns:

Marianabocioroaga@yahoo.it

fasole1959