| anonim_4396 a întrebat:

Am dat pe hidden la program files si nu il mai gasesc tongue
cum pot sa-l fac sa apara din nou?

3 răspunsuri:
| withoutme a răspuns:

Cauta in control panel la folder options si da sati arate folderele ascunse. dupa aia te duci in local disk c: o sa vezi program files click dreapta si de debifezi hidden.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ce faci ce a spus kandyland, mergi inapoi unde se gasea program files. O sa-l gasesti, doar ca e putin mai sters. Apoi dai click dreapta pe program files - properties - si debifezi hidden. Iar daca vrei sa nu te incurce fisierele care din start au optiunea hidden activata, mergi inapoi in la folder options si alegi optiunea do not show hidden files and folders. Succes!

| Andreea_7493 a răspuns:

Pai intrii in Control Panel, apesi click pe Folder Options, dai la View, apoi iti apare acolo hidden files and folders, apesi click pe show hidden files and folders dai OK si cam asta e... sper sa te fi ajutat tongue