| Trambi a întrebat:

Buna TPU.
Am un iphone 4.
L-am cumparat la mana acum 2 luni.
Problema este ca atunci cand l-am cumparat mi-am facut cont pe appstore ca sa pot downloada jocuri si aplicatii...dar acum cand dau sa downloadez ceva de pe appstore imi apare mesajul asta :"Conectare imposibila la iTunesStore" si imi zice sa reincerc din nou.
Care o fi problema

5 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Alt cont sau resetare generala.

| Trambi explică (pentru AllinaDaniella):

Daca dau resetare generala la telefon se sterg toate datele din el?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Trambi):

Da, se sterge tot, revine la setarile initiale din fabrica

| larisalary12 a răspuns:

Fa alt cont

| Trambi explică:

Pai si daca dau resetare generala la telefon se sterge tot.(poze/agenda etc)?