| Danutz_4269 a întrebat:

Am de ceva timp o problema cu un telefon sony ericsson k800i am incercat sa il incarc pentru ca mai avea baterie putina si imi scrie o eroare nu mai retin exact dar parca "incarcare baterie necunoscuta". Acum s-a inchis de tot si nu mai primeste curent am incercat si cu alt incarcator si tot nu incarca.Astept cat mai multe solutii poate reusesc sa fac ceva fara sa mai platesc la service.Mersi si astept solutii

1 răspuns:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Poate fi de la soft si trebuie mers la service, sau poate ti-s-a ars acea mufa de reinkarkare incearca cu un inkarcator profesional