| LLTCATpRoduction a întrebat:

Am de facut niste tutoriale.si am nevoie de un program sa inregistreze ce fac eu pe desktop.stie >cineva

Răspuns Câştigător
| ionut_8984 a răspuns:

Sunt mai multe programe pentru.inregistrat tot ce faci pe desktop, petru a crea tutoriale, vezi pe www.panalu.net si sunt toate gratuite, vezi si tu care iti place

7 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Cel mai bun program pentru captura desktop este :
Camtasia Studio 7
Mai poti incerca si CamStudio sau
Screencast-O-Matic care este online :
http://www.screencast-o-matic.com/

| AlabalaAnonim a răspuns:

Bandicam filmeaza foarte bine! Si marimea nu este mare ci mica... Fraps si celalaltle filmeaza si ajunge la 4gb in 30 seucnde.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Cam studio.pentru ca inregistreaza in hd.iar daca vrei sa filmezi in timp ce te joci incearca fraps.

| HoneyCocaine a răspuns:

Hypercam 3 e cel mai bun.