| Nuttelina a întrebat:

Am descarcat Antena Play si cand incerc sa-mi fac cont imi zice,,Email sau adresa invalide".Ce sa fac?
Va rog, raspundeti urgent!

Răspuns Câştigător
| TroubleGirl a răspuns:

Pai unu POATE AI SCRIIS ADRESSA INCORECT doi CINEVA TIA BLOCAT CONTUL DE EMAIL si trei e ceva de moment si mie mi se intempla astept vreo 2-3 zile si dupa incerc din nou asa se mai intempla!

3 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Nu este buna adresa de e-mail ai scris-o gresit si trebuie sa confirmi e-mailu

Răspuns utilizator avertizat
| floryn05 a răspuns:

Daca iti spune ca sunt invalide inseamna ca ori ai scris parola incorect ori ai gresit ceva la adresa email incerca sa intri cu alta parola si alt email