| o0JesSsy0o a întrebat:

recent mi-am cumparat un telefon Acer Android big grin si incerc sa imi fac cont pe Magazin play ( google ) dar orice adresa de email ( mess ) mi-as pune nu ma lasa sa trec la urmatorul pas? Va rog dati-mi un raspuns ( bun ) cat mai repede...E urgent!

Răspuns Câştigător
| LivingLouder a răspuns:

Intra pe gmail si fa-ti cont acolo

9 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Trebuie sa ai cont de google.

| YokiSuzi a răspuns (pentru LivingLouder):

Da ma dar ea acum se inregistreaza.

| o0JesSsy0o explică (pentru YokiSuzi):

Ma, deci fratele meu. are acelasi telefon si el a reusit si n ua pus niciul @ cu cv dupa el... si nu stiu cum a reusit

| o0JesSsy0o explică (pentru YokiSuzi):

Pricepi?

| YokiSuzi a răspuns (pentru o0JesSsy0o):

Da ma, toti cu android trebuie sa-si faca cont pe google! https://accounts.google.com/SignUp site-ul! Si dupa te loghezi cu contul pe care l-ai creat~!

| o0JesSsy0o explică (pentru YokiSuzi):

Da,! Trebuie laughing)

| LivingLouder a răspuns (pentru YokiSuzi):

Intra pe gmail si fa-ti cont acolo

| YokiSuzi a răspuns:

Daer nu pui.@yahoo pui.@gmail pentru ca pe google e alta "extensie".

| o0JesSsy0o explică (pentru YokiSuzi):

Stai sa incerc.

| o0JesSsy0o explică (pentru YokiSuzi):

Nu mergee! crying