| Zobeck a întrebat:

De curand am instalat Windows 7 ultimated 64 bit, nu am facut niciun update la el, eu avand un laptop Acer Aspire, am intrat pe site-ul lor, si mi-am descarcat toate driverele de acolo pentru seria mea de laptop, le-am descarcat, le-am instalat, problema este ca, calculatoru mi se blocheaza foarte des, mai ales cand instalez ceva pe el, se blocheaza intruna, nu stiu ce sa fac, cine stie sa ma ajute si pe mine, Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Schimba hardul.

1 răspuns:
| ion1731 a răspuns:

I descris si tu intrebarea ca un as in IT- nici brand-ul la laptop nu l-ai indicat normal- Acer aspire is 100 de modele minim.De "task manager" ai auzit, uite cu ce proces este ocupat si cate resurse consuma fiecare.Ce windows ai instalat original /curat- sau modificat de catre vreun invalid roman care creeaza distribuitive windows?
Nici specificatia hardware nu ai specificat-o la calculator- poate calculatorul tau e prea slab pentru versiunea de 64 biti la windows.
Data viitoare formuleaza intrebarea cit mai concreta daca vrei raspuns.Bafta