| Nevermindd a întrebat:

Am descarcat cateva aplicatii pentru telefon. Dupa instalare, cand am vrut sa deschid aplicatia mi-a aparut asta: "Aceasta va necesita utilizarea timpului de emisie ppentru care e posibil sa fiti taxati." Asta inseamna ca. atunci cand folosesc aplicatia respectiva imi ia din MB?

2 răspunsuri:
| Diamantsacru a răspuns:

Nu,nu iti ia din MB, iti ia din credit! deci atentie! nu da accept! si eu am facut la fel!

| Xoniaa a răspuns:

Cam da si eu am facut asta acum cateva zile... Si da, va trebui sa-ti ia daca folosesti aplicatia.