| XxDennise a întrebat:

-Buna! De unde pot sa descarc aplicatia Tom Love Letters pentru. android. Am descarcat`o de pe brothers. am pus-o pe telefon si cand am dat sa o deschid a spus ca am nevoie ca internetul sa fie conectat, desi am si celalalte 2 aplicatii cu Talking Tom Cat si merg. happy Vreau ex. de aplicatii gen din astea care sa mearga. Fundaa!love struck

1 răspuns:
| octrta a răspuns:

Mai, nu mai pune intrebari de-astea, ca o sa-ti dea unul piraterie si o sa vezi tu atuncea. happy