| VaduvaCristian a întrebat:

Am descarcat driver easy (un program de instalat drivere) si cand al instalez imi cere sa instalez si net framework 2.0 si cand al instalez imi da o eroare cu Windows instaler 3.1 nu stiu ce are ce pot sa fac? va rog ajutati-ma dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa te chinui cu Driver Easy, eu iti recomand cel mai bun soft pentru update, si nu ai nevoie de altele suplimentare pentru a-l instala.Se numeste Driver Reviver, iti face update automat la toate driverele si nu necesita decat un restart.Succes!

| Ionut_Octavian_Diaconescu_1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pt driver reviver trebuie sa platesti?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si descarca Windows Installer 3.1:
http://support.microsoft.com/kb/893803
(te duci in jos-ul paginii si alegi
"Download the Windows Installer 3.1 Redistributable (v2) package now."

| molocemarius a răspuns:

Asculta,eu te sfatuiesc sa lasi driver easy si sa descarci programul driverpack solution. Funda?