| vanessa12345 a întrebat:

Am descarcat o tema pentru google chrome din google web store, casta in bani? Daca da cum pot scapa de asta?

5 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu. Nu te speria de "Web store". Este doar o denumire, "produsele" din el, extensiile si temele sunt gratuite.

| GЯingo a răspuns:

Nu,cele care costă bani trebuiesc plătite înainte. înţelegi tu, ca la ABC, poţi să o schimbi de 20 de ori, nu costă nimic, sunt o grămadă de aplicaţii pe Google (Chrome) cred că despre asta vorbim la comun. Baftă!

| Siberiian a răspuns:

Nu, majoritatea temelor de pe Google Chrome sunt gratuite.

Desigur, sunt unele ce costa bani, trebuie neaparat sa platesti, altcumva nu reusesti.(Plata se face cu cardul de credit.)

Bafta!

| vanessa12345 explică (pentru Siberiian):

Este vreun semn care ne arata ca trebuie platit sau ceva? de exemplu cere inregistrare sau numar de telefon sau ceva? L-am folosit si nu vreau sa platesc!
Nu cred ca e pe plata, dar vreau sa aflu daca trebuie sau nu sa platesc!

| Siberiian a răspuns (pentru vanessa12345):

Nu e plata unde poti downloanda, la temele cu plata nu mai apare butonul DOWNLOAD, apare un buton cu BUY.