| mtrix a întrebat:

Am descarcat odata cu un program si un virus care ii permite cuiva sa ma urmareasca mereu, care e cel mai bun antivirus cu care as putea sa scap de acest virus?

Răspuns Câştigător
| Miiiiihhhaaaiii a răspuns:

Malwarebytes

5 răspunsuri:
| Musteata_Radu_2001 a răspuns:

Cel mai bun antivirus este avira antivir personal este cel mai bun te scapa de orice virus vrei

| Mircea23592071 a răspuns:

Cel mai bun este AVAST zis si AVIRA

| Rainmaker a răspuns:

Salut!
daca-i ceea ce cred eu, si anume acel virus care preia comanda calculatorului tau si-ti substituie dreptul de administrator, nici un antivirus nu te scapa definitiv.Incearca o reformatare cu un alt fel de windows, pentru o perioada scurta de timp.PS.-Nu-ti accesa conturile bancare pana nu ai certitudinea ca ai scapat definitiv de dusman.

| darrio2007 a răspuns:

Bitdefender.

| K0sti a răspuns:

Kaspersky sau Bitdefender, restul sunt jucarii!