| Myr3ll1994 a întrebat:

Am descarcat the punisher, un joc super cu grafica destul de buna, dar problema este ca atunci cand fac o interogare speciala(care a jucat stie despre ce este vorba) se vede alb-negru si nu stiu cum sa se vada normal. Prin setari nu am gasit nimic iar pe youtube am vazut ca se poate. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Posibil de la crack sau ceva incearca sa cauti un crackfix dupa nu vei mai avea probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa pe tab

| D1aBl00 a răspuns:

Imi dai si mie linkul de unde l-ai descarcat te rog mult?

| eu2099 a răspuns:

Jocul ''The Punisher'' este un joc facut dupa film si in acelasi timp dupa benzile desenate din 2000-2003(extrem de violente), iar interogarile speciale din cate stiu sunt din benzile desenate, adica nu te lasa sa le vezi deoarece sunt prea violente!
Pentru orice eventualitate poti scrie pe internet ''The Punisher More Gore No black and white'' si dai click pe primul rezultat. Sper sa te ajute!big grin
Succes!

| Danielul2 a răspuns:

Situ care e problema:Am jucat si eu jocul de mult si cand se vede alb-negru aceea e cenzura datorita faptului ca jocul e violent. P.S: Te rog spune-mi linkul de download.