| WeAreSmart a întrebat:

Am descarcat un joc, nu a reusit instalarea si acum vreau sa sterg fisierul ca are 5 Gb si ocpua mult din disku C, am dat sa-l sterg dar zicea ca e deschis in System si nu se poate sterge, am incercat cu iobit unlocker si nu s-a deblocat, apoi am unmblat in setarile fisierului si acum imi cere drepturi de administrator, dar eu sun administrator si nu stiu ce sa fac ca sa-l ster sad

Răspuns Câştigător
| MarianAlex112 a răspuns:

Restart la Pc si incearca iar si cu unlocker

2 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Trebuia sa intri in task manager Ctrl alt delete, si sa cauti procesul de instalare dupa care il inchideai cu end process

| CoL00SaL a răspuns:

Dai Restart la pc si dupa accea poti sa-l stergi!