| DanuTzCarbon a întrebat:

Am deschis un site deocamdata varianta beta ca sa zic asa. Continut nu are inca, vreau sa vad ce bug-uri mai gasesc.

http://carbon.x10.mx/

Imi puteti spune daca va merge conectarea cu facebook? A veti autentificarea in dreapta, selectati de la basic la Facebook connect

Despre design ce credeti?

Ce ar trebui sa mai schimb la site?

P.S. Daca sunt oameni care vor sa isi publice continutul o pot face si aici.

2 răspunsuri:
| bogdannn196 a răspuns:

Salut
Daca vrei sa iti mearga autentificarea pe site cu contul de facebook trebuie sa ai acces la php, adica doar sa il poti folosi big grin si desigur ai nevoie de putina experienta in php sau cel putin html
Hmmm... despre design nu stiu ce sa cred pentru ca nu ai postat pana acum nici-un link catre site-ul tau :p
Lasa aici un link cu adresa site-ului tau happy

| DanuTzCarbon explică (pentru bogdannn196):

Ups :)) Multumesc ca mi-ai spus. URL-ul este http://carbon.x10.mx/ si stiu destul de mult php, html, css, mysql, xml, putin javascript.