| unknooooooooown a întrebat:

Am dezactivat wireless-ul si acum vreau sa-l activez din nou, dar imi spune "Pagina nu poate accesata". Nu pot conecta telefonul la wi-fi, nu gaseste reteaua. Cum il pot activa din nou? Am internet de la UPC.

1 răspuns:
| Live4Ride a răspuns:

Pai cum l-ai dezactivat? din telefon? ce telefon ai? telefonul deschide wifi'ul? dai un restart la router! Normal routerele de la upc nu le poti opri decat daca le scoti din priza, iar cand le bagi iar atunci ar trebui sa le vezi de pe orice dispozitiv!