| crouch a întrebat:

Am digi net mobil de la rds si nu stiu sa il instalez. Am bagat modemul in pc, am instalat aplicatia dar nu pot da connect. SIM-ul pe care mi l-a dat l-am bagat in telefon 3g. Ce trebuie sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| fetitza_4476 a răspuns:

Pai la stick ti-a dat si o cartela si stick-ul are si un loc unde sa o bagi in ea,dupa ce ai bagat-o,baji stick-ul in laptop sau calculator dupa care iti apare ceva cu albastru,ala e de la net si dai pe el si in jos in dreapta este un patrat cu un om in mijloc si dai pe ala un click dupa care astepti cateva secunde si incepe si iti scrie acolo de cate secunde l-ai activat, dupa aceasta il bagi in bara si iti continui treaba. daca ai intreles ceva si ai stiut sa il faci am nevoie def funda, spor la treaba