| PredaRares a întrebat:

Am doua conturi de Facebook pe același număr de telefon dar primul a fost șters definitiv. Cum pot sa îmi șterg actualul cont și sa îl recuperez pe cel vechi? Ghi complet va rog din suflet!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un cont de Fb sters definitiv, nu se mai poate recupera!

| PredaRares explică (pentru Violleta2022):

E mai mult vechi și de fapt el încă se afla pe Facebook dacă îl cauți, dar eu nu îl mai pot recupera. Pentru ca e șters. Din datele mele

| ReddY25 a răspuns:

Nu mai poți

| anonimulll12345 a răspuns:

Nu se mai poate recupera mai ales daca au trecut 90 de zile. Poti trimite mesaj la Facebook de pe contul actual si sa le explici situatia dar slabe sanse