| Anonim192881029 a întrebat:

Cum se numea site-ul de șters conturi de Instagram? Vreau sa șterg un cont vechi.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu exista un site tert care sa stearga un cont de Instagram, Facebook, Youtube, stersul unui cont se face din profilul de utilizator de pe acel site, cand te loghezi, ai setari! Atentie daca sunt siteuri care promit ca pot face asa ceva nu sunt decat smecherii care te prostesc sa iti introduci datele de logare la siteul pe care tu vrei sa iti stergi contul si astfel iti fura datele contului!

| Brizbriz a răspuns:

Se numeste... aaaaa... INSTAGRAM, te loginezi cu, contul respectiv si ii dai disable, delete, ce te lasa

nu stiu de unde ai luat ideea, dar e o IMBECILITATE sa crezi ca exista un site "magic", capabil sa stearga conturi de pe una dintre cele mai mari platforme de socializare din lume, pentru ca daca ar exista, efectiv aia ar da faliment de la o zi la alta, toti s-ar infige sa stearga conturile prietenilor, dusmanilor, fostelor, fostilor, etc.

| haileewatson a răspuns:

Trebuie sa te loghezi in cont ca sa-l poti sterge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Termux. Intri, tastezi un cod, doua, trei, afli parola contului cu pricina, te-ai logat în cont și delete. Vezi tutoriale pe github.