| Zuuzy14 a întrebat:

Am o mica mare problema, nu pot sa sterg un folder din calculator. Nu am nimic absolut NIMIC in el, dar nu ma lasa sa-l sterg. Cand dau sa-l sterg imi zice: "Cannot delete upload: It is being used by another person or program. Close any programs that might be using the file and try again.". Am incercat sa-l inchid si cu shift+delete, dar tot nu a mers. Va rog cine stie cum pot sa sterg folderul sa imi spuna! puppy dog eyes

P.S. : 1. Nu are virusi.
2. Am windows Xp si spun asta, pentru ca am gasit un program cu care puteai sterge folderele/programele care dadeau eroarea asta, dar pe Xp nu merge respectivul program.

(Scuze pentru eventualele greseli gramaticale sau de exprimare.)

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca cu Unlocker, este un programel gratuit, il gasesti pe site-ul oficial. Am izbutit sa sterg cu el unele fisiere care spuneau tot asa ca la tine, ca sunt folosite de alte persoane sau programe. Succes si numai bine!

| nyksm a răspuns:

Pai dai un restart la pc si dupa potii funda