| VlaDtz99 a întrebat:

Am downloadat ceva care avea un trojan. Dupa am jucat cateva jocuri (care inainte mergeau perfect, fara lag) si acum au lag infernal. Am sters trojanul si tot merg in reluare jocurile

4 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

Trojanu-ul nu e complet sters pana nu sunt sterse toate urmele(datele) lasate de acesta.Se poate rezolva cu Kaspersky Rescue Disk care este gratuit.

Linkul(nu te ingrijora e legit): http://rescuedisk.kaspersky-labs.com/rescuedisk/updatable/kav_rescue_10.iso

| bistrita1984 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsu

| goldrule a răspuns:

1. Trojan=virus care iti monitorizeaza pc-ul(traficul, parole, fisiere)
2.Nu ai cum sa stergi un trojan complet decat daca reinstalezi windows-ul
3. Daca ai lag in jocuri nu e de la un trojan

| goldrule a răspuns:

Si ce ai downloadat?