| WeAreSmart a întrebat:

Am F-secure Antivirus, nu stiti vreun program care sa opreasca siteurile daunatoare? asa cum face Internet Security?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poti folosii Comodo Dragon Internet Browser de aici
http://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php
Sau alte alternative gen addons-uri in browser aici http://www.techsupportalert.com/content/best-internet-safety-check.htm

| WeAreSmart explică (pentru neluL):

Am incercat addons-urile alea si mi-am adus aminte de bitdefender happy este un addons de la bitdefender si cred ca e cel mai bun happy

| neluL a răspuns (pentru WeAreSmart):

Si cel de la AVG este OK. Eu folosesc Kaspersky.

| WeAreSmart explică (pentru neluL):

Eu am F-Secure antivirus si Bitdefender TraffikLight :) si malwarebytes dar e oprit il pornesc doar cand vreau sa fac vreo scanare adaugatoare, sunt multumit de F-Secure, nu maninca multe resurse ma protejeaza foarte bine si in plus e al treilea in top dupa Bitdefender si Kaspersky. Aici poti vedea cele mai bune testari de antivirusi de la AV-test http://chart.av-comparatives.org/chart1.php

| neluL a răspuns (pentru WeAreSmart):

Ai F-Secure ce versiune? Cred ca mai am o licenta pentru 1 an la F-Secure Anti-Virus 2013.

7 răspunsuri:
| BlackBoyHD a răspuns:

MalwareBytes AntiMalware CEL MAI BUN este PRO si e free!

| WeAreSmart explică (pentru BlackBoyHD):

Il am dar blocheaza siteurile fara rost

| ONXJoker a răspuns:

Avast mi se pare cel mai bun şi face şi ce vrei tu